O firmie

O firmie

Swoją przygodę z kamieniem jako materiałem budowlanym rozpoczęliśmy w 2006 roku. Od tego momentu nieustannie się rozwijamy, przyjmując coraz bardziej wymagające zlecenia i realizując skomplikowane projekty naszych klientów. Do swojej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Daje nam to niewyczerpane siły i energię do działania. Dwie niezbędne rzeczy do tego, aby Państwa zamówienia mogły być realizowane szybko i sprawnie.

Priorytety

Podnosząc kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i poznawanie nowych technologii, dbając o zgranie i integrację zespołu, a także podnosząc konkurencyjność cenową, sprawiamy że nasze usługi są atrakcyjne dla klientów indywidualnych, jak również firmowych. Będziemy bardzo dumni, jeśli zaufają nam Państwo i powierzą prace przy budowie ogrodzeń z kamienia, tarasów, podjazdów, elewacji lub inne prace wykończeniowe.

Kamieniarstwo to sztuka

dowolny wzór

Indywidualne zlecenia

elastyczna oferta

Bezpieczne i trwałe

na dziesięciolecia

Fachowe doradztwo

nieograniczone możliwości

Szybka realizacja

krókie terminy

Bezpośredni wykonawca

jakość w dobrej cenie
Ogrodzenia z kamienia

Cechuje nas jakość i precyzja

Kamień to naturalny minerał, wykorzystywany do budowy elewacji, ogrodzeń, tarasów i schodów. Na tle innych materiałów budowlanych wyróżnia się dużą wytrzymałością, naturalnym wyglądem, dużym wyborem kolorów i faktur, a także nieograniczonymi możliwościami wykorzystania i kształtowania jego wyglądu. Polecamy Państwu inwestycję w ogrodzenia z kamienia, gdyż jest to jedno z trwalszych i bezpieczniejszych rozwiązań, w pełni odporne na próbę czasu.

Inwestycje realizujemy w obrębie województw Śląsk, Małopolska oraz miast: Katowice, Chorzów, Oświęcim, Brzeszcze, Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Gliwice, Tychy, Mysłowice, Zabrze, Kraków, Krzeszowice, Zabierzów, Trzebinia, Chrzanów, Zator, Alwernia, Skawina, Mogilany, Wieliczka, Dobczyce, Myślenice, Bochnia, Słomniki, Michałowice, Olkusz.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach budowlanych i wykończeniowych, z wykorzystaniem naturalnego kamienia. W naszej ofercie można znaleźć piaskowiec, kamień łupany oraz dolomitu. Z wykorzystanie wymienionych minerałów budujemy dla Państwa trwałe i eleganckie tarasy z kamienia, a także kamienne schody. Jesteśmy również w stanie wykonać elewacje z kamienia, stanowiące ciekawy i bardzo atrakcyjny sposób wykończenia budynku.

Kamień to materiał budowlany, od wieków wykorzystywany do budowy domostw, umocnień i obiektów fortyfikacyjnych. Jego zalety zostały docenione już setki lat temu przez naszych przodków, czego dowodem są istniejące do dziś obiekty, mosty i wieże. Pora, aby również Państwo przekonali się o wszystkich korzyściach, jakie może zapewnić kamień. Z naszą pomocą, będą mogli się Państwo cieszyć zachwycającymi tarasami, elewacjami, ogrodzeniami i schodami, wykonanymi z najróżniejszych gatunków kamieni.